Czego jeszcze nie wiecie o naszej firmie?

Firma Mix Extreme powstała w październiku 2012 roku. Zajmujemy się sprzedażą i organizacją nietypowych niespodzianek takich jak loty motolotnią. Dlaczego właśnie motolotnie? Bo to świetny sposób na podziwianie świata z wysokości 300 metrów. Niesamowite widoki, pęd świeżego powietrza, niezapomniane wspomnienia i spory zastrzyk pozytywnej adrenaliny - to wszystko jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom. 

 

Motolotniarstwo należy do grupy sportów ekstremalnych, dlatego naszym priorytetem jest wasze bezpieczeństwo. Loty odbywają się na nowych i cyklicznie sprawdzanych motolotniach, posiadamy wszelkie wymagane przeglądy techniczne. Kolejnym atutem jest profesjonalizm naszych Pilotów wypracowany w wielogodzinnym nalocie i kursach doszkalających. Nasze biuro jest do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu, aby bilety podarunkowe dotarły zawsze na czas - nawet do tych zapominalskich, którzy prezenty kupują "na ostatnią minutę".


Rób to co kochasz, a nie spędzisz ani jednego dnia w pracy...I tak chyba się stało, czerpiemy niezwykłą przyjemność z tego, że możemy zabrać Was w powietrze, pokazać kawałek naszego świata. Nieustannie cieszy nas Wasza radość w trakcie lotu i zaraz po lądowaniu. Już setki osób oderwało się z nami od ziemi, może Ty będziesz kolejną?