Jeśli potrzebujesz pomocy zajrzyj do naszej listy najczęściej pojawiających się pytań. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń lub napisz, a z chęcią udzielimy odpowiedzi.

1. Wybierz atrakcję np. "Lot motolotnią 15 min"

2. Wyślij do nas maila na adres marta.mikolajczak88@gmail.com i podaj w nim następujące dane:

a) Imię i nazwisko osoby obdarowanej

b) Wybraną atrakcję

c) Adres do wysyłki, na który ma dotrzeć zaproszenie

 3. Dokonaj wpłaty na konto:

 

 

4. W tytule przelewu podaj imię i nazwisko osoby obdarowanej i atrakcję.

 5. Po wpłynięciu przelewu na konto wysyłamy bilet podarunkowy na podany adres lub wersję elektroniczną na maila (należy samodzielnie wydrukować bilet). Na voucherze znajduje się kontakt do Pilota, z którym umawia się dogodny termin realizacji niespodzianki.

Motolotnie:
Na otrzymanym bilecie znajduje się numer kontaktowy do Pilota. Dzień wcześniej kontaktujemy się z nim i ustalamy godzinę lotu. Zaczynamy latać od godziny 18:00 do zachodu słońca w dni kiedy nie występuje silny wiatr, deszcz lub burza. Sezon lotniczy trwa od maja do końca października.

Symulator:
Na otrzymanym bilecie znajduje się numer kontaktowy i adres strony do rezerwacji terminu. Lot należy zarezerwować minimum 4h przed planowaną realizacją, a w polu uwagi wpisać kod vouchera. Czynne cały rok. Godziny realizacji poniedziałek- sobota 9:00-21:00 niedziela 10:00 - 20:00.

Każdy bilet jest ważny rok od daty zakupu. Data ważności znajduje się na bilecie. Po upływie tej daty bilet traci swoją ważność i lot na jego podstawie nie może zostać zrealizowany. Data ważności biletu nie może zostać przedłużona.

Bilet, który nie jest zrealizowany, a jego data ważności nie minęła, może być przekazany innej osobie. 

Tak, zakupiony bilet można odebrać osobiście w naszym biurze. Uprzednio jednak prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, żeby przygotować bilet do odbioru.

Motolotnie:
Sezon lotniczy trwa od maja do końca października. W tym okresie latamy codziennie jeśli tylko nie występuje silny wiatr, deszcz lub burza. W okresie wczesnej wiosny i jesieni warto zabrać ze sobą ciepłą kurtkę i rękawiczki. W pozostałych miesiącach wystarczy kurtka wiatrówka lub ciepła bluza. Buty nie powinny zsuwać się ze stopy.

Symulator:
Możliwość realizacji vouchera przez cały rok. Godziny otwarcia poniedziałek - sobota 9:00 - 21:00, niedziela 10:00 - 20:00. Rezerwacja za pośrednictwem strony internetowej podanej na bilecie. Strój dowolny, zapewniający komfort w trakcie realizacji niespodzianki.

Motolotnia:
- osoby z problemami z nadciśnieniem tętniczym powinny skonsultować lot ze swoim lekarzem.
- na lot mogą zgłosić się osoby od 16 roku życia - wymagana jest wtedy obecność na lotnisku opiekuna/rodzica lub jego pisemna zgoda na realizację lotu.
- masa pasażera nie powinna przekraczać 110 kg.

Symulator:

- brak przeciwwskazań zdrowotnych.
- osoby niepełnoletnie mogą realizować lot w obecności opiekuna lub rodzica.