Symulator 30 minut

269 zł

Czas lotu 30 minut:

W Sky Tower otwarty został pierwszy we Wrocławiu i południowej Polsce oraz jeden z pierwszych w Polsce symulatorów samolotu pasażerskiego B737NG.

Symulator wyposażony jest w niespotykany w Europie system wizyjny: zawierający 8-metrowy ekran i oferujący obraz HD z kątem widzenia równym 220 stopniom. Dokładnie odwzorowane i w pełni funkcjonalne panele umożliwiają kontrolę wszystkich parametrów lotu, od hydrauliki po klimatyzację i komunikaty dla pasażerów. Prędkość samolotu, pozycję klap, a także kierunek ustalane są za pomocą pełnowymiarowych wolantów, pedałów i przepustnicy, które jeszcze nie dawno były w prawdziwym samolocie. Dwa wygodne, oryginalne fotele pozwalają na lot nie jednego, ale dwóch pilotów jednocześnie oraz pełną współpracę w obrębie kokpitu (Multi Crew Cooperation). Profesjonalne oprogramowanie pozwala nie tylko na standardowy model lotu, ale również na symulację usterek, awarii oraz wszelkich utrudnień powietrznych i pogodowych, jakie mogą przytrafić się w trakcie prawdziwego lotu.

Maszyna, która na co dzień jest niedostępna dla szerokiej publiki, w końcu wylądowała - w samym sercu miasta, w jednym z najbardziej charakterystycznych jego budynków jest dostępna dla wszystkich, przez siedem dni w tygodniu. Jeśli więc interesujesz się lotnictwem, jesteś w trakcie zdobywania licencji lub po prostu masz ochotę poczuć, jakie to uczucie pilotować ważący siedemdziesiąt ton cud techniki - zapraszamy do Lotów Marzeń, na parterze Sky Tower. Zapewniamy niecodzienne wrażenia, krótkie przeszkolenie przed lotem oraz profesjonalną obsługę w jego trakcie - o czapkę pilota należy zadbać we własnym zakresie!Symulator 20 minut
199 zł
Więcej
Symulator 30 minut
269 zł
Więcej
Symulator 1 GODZINA
549 zł
Więcej